Web Production

Web ProductionKreacja wizerunku w sieci to tematyka złożona i trudna. Internet pełen jest treści, jednak użytkownicy nie szukają czegokolwiek, a tylko informacji przydatnych i przedstawionych w przystępny sposób. Jakość przekazu ma tutaj niebagatelne znaczenie i stanowi o być albo nie być każdego przedsięwzięcia związanego z siecią.

W Elon design wiemy o tym doskonale, dlatego w realizowanych przez nas projektach nacisk kładziemy na przejrzystość i klarowność przekazu, nie zapominając jednocześnie o wysokiej jakości technicznej, dzięki której jest on możliwy. Stąd wszystkie prace graficzne są wykonywane z najwyższą precyzją i przy stałej konsultacji z ekspertami. Pracują dla nas inżynierowie usability, którzy dbają o intuicyjność i przejrzystość interfejsu nie tylko na etapie produkcji wizualnej, ale przez cały okres realizacji, wspomagając także prace programistów. Specjaliści ds. marketingu dbają o odpowiedni profil i atrakcyjność projektu.

Nie odrzucamy żadnego pomysłu, zbieramy je wszystkie analizujemy i wybieramy najlepsze. Bardzo często zdarza się, że idee, które w początkowej fazie wydają się nie adekwatne czy nie przydatne w realizacji z czasem pod okiem naszych inżynierów kreatywnych nabierają nowego kształtu, który następnie z powodzeniem można wykorzystać podczas prac nad projektem. W ten sposób gwarantujemy naszym klientom, że realizowane dla nich zamówienia są nie tylko najwyższej jakości, ale także wyjątkowe i unikatowe.

Grupa programistyczna Elon design uwzględniając wspomniane wskazówki tworzy rozwiązania maksymalnie dopasowane do potrzeb klientów w oparciu zarówno o indywidualnie stworzone systemy czy moduły, jak i gotowe elementy. Kod HTML, CSS, czy PHP, który tworzą nasi programiści jest zawsze zgodny z najwyższymi standardami, o co dba grupa testerów. Takie rozwiązania zapewniają minimalizację kosztów oraz gwarancję, że ostateczny produkt będzie dokładnie tym, o czym Państwo myśleli.

Dzięki zespołowi specjalistów Elon design może zaoferować Państwu swoje usługi w szeroko pojętej sferze produkcji internetowej:

  • Budowa serwisów www, sklepów internetowych i portali społecznościowych
  • Integracja rozwiązań internetowych
  • Cięcie layout'ów
  • Programowanie modułów i kompleksowych rozwiązań
  • Modernizacja serwisów www
  • Budowa aplikacji internetowych

Państwa pomysł nie mieści się w ramach żadnego z wyżej wymienionych? Cieszymy się! Nasz zespół uwielbia wyzwania, które umożliwiają zdobycie nowych doświadczeń.. Czekamy!