IT outsourcing

IT outsourcingRynek wymaga dużej elastyczności, dlatego podczas realizacji projektów poszukiwane, a czasem wręcz pożądane jest wsparcie z zewnątrz. Takiego właśnie wsparcia jest wstanie udzielić Elon design. Nasi klienci najczęściej pytają o:

  • Doradztwo techniczne
  • Audyt: Testy i badanie jakości
  • Pozycjonowanie
  • Copywriting
  • Kampanie reklamowe w wyszukiwarkach
  • Administracja i nadzór nad serwisami

Grupa specjalistów Elon design, dzięki szerokiej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu z pełnym profesjonalizmem potrafi wesprzeć każdy projekt. Z łatwością pomoże Państwu w wyborze odpowiednich narzędzi realizacyjnych, poprawi teksty pod kątem marketingowym i zastosuje najlepsze techniki SEO.

Często kiedy kończy się realizacja projektu nasi klienci zastanawiają się „Czy jest on dobrze zrealizowany?”. Bez specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego doświadczenia odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna, jednak ważna ze względu na koszty jakie zostały poniesione. Elon design rzetelnie oceni pracę zleconą innym firmom i przedstawi dokładny raport wyszczególniający wszystkie słabe i mocne strony projektu, ze szczególnym uwzględnieniem błędów. Daje on pewność odebrania dobrze wykonanej pracy, a także może to być podstawą do renegocjacji kosztów.

Kiedy kończy się proces realizacji, większość wykonawców zostawia Państwa samym sobie z utrzymaniem serwisu. W Elon design wiemy jak trudny i czasochłonny może okazać się nadzór portali, szczególnie tych wokół których tworzone są społeczności. Potrafimy zająć się utrzymaniem technicznym jak i merytorycznym serwisów, a także kontaktem z dostawcami serwerów, czy firm rejestrujących domeny. Równie często obejmujemy serwis pełnym zarządzaniem – nasi pracownicy obsługują każdy aspekt internetowej aplikacji, a Państwo otrzymują okresowe raporty, na podstawie których wyznaczana jest m.in. strategia rozwoju.

Budowa serwisu i zabezpieczenie jego technicznego utrzymania stanowi jedynie warunek konieczny. Dla stworzenia popularnej przestrzeni sieciowej niezbędna jest jeszcze reklama. Elon design już na etapie produkcji uwzględnia wszelkie standardy związane z SEO, które stanowią idealną podstawę do późniejszego przeprowadzenia procesu pozycjonowania (np. w wyszukiwarce Google). Dobrym rozwiązaniem są także okresowe, silnie związane z celem kampanie reklamowe w wyszukiwarkach, realizowane dzięki programom AdWords, OnetBoks czy innym.

Zakres usług outsourcingowych jest niemal nieograniczony. Praktyka uczy, że jeżeli brak jest środków własnych lepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się do ekspertów niż rozwiązywanie problemów na własną rękę. Wystarczy zapytać – to nic nie kosztuje.