design

DesignW dłuższej perspektywie najważniejsza jest wartość merytoryczna, jednak by zainteresować użytkownika przez czas wystarczająco długi, aby mógł ją zauważyć konieczne jest zastosowanie odpowiedniej oprawy. Graficy Elon design mają szerokie doświadczenie w wielu formach plastycznych, szczególnie multimedialnych. Dzięki umiejętnościom i różnym stylom jakie preferują każdy projekt otrzymuje indywidualną, unikatową oprawę graficzną na najwyższym poziomie.

Wykonane przez nas projekty reklam trafią bezpośrednio w gusta grupy docelowej, wszystko to dzięki wsparciu specjalistów ds. marketingu. Bannery i gry reklamowe muszą zachęcić oczy klienta do zapoznania się z nimi – nasi graficy wiedzą jak sprawdzić, by oferta była atrakcyjnie przedstawiona!

Nie ograniczamy się tylko do rozwiązań cyfrowych, potrafimy przygotować atrakcyjne materiały do druku. Kiedy graficy przygotują już twarz Państwa firmy, tzw. identyfikację wizualną, mogą stworzyć również profesjonalne materiały biurowe. Wizytówki, kalendarze, ulotki, plakaty, a także gadżety: długopisy, smyczki czy kubki – to tylko niektóre z miejsc, gdzie możemy umieścić logo firmy. Następnie nasz dział outsourcingu zajmie się zleceniem i nadzorem nad produkcją, a nawet dostarczy je – na życzenie klienta.

Specjaliści ds. multimediów oraz graficy mogą zadbać także o odpowiednią oprawę konferencji, zebrań, zjazdów branżowych i innych eventów, podczas których ważne jest, aby zaprezentować się w sposób profesjonalny. W szybkim tempie nasz zespół stworzy dla Państwa prezentacje multimedialne, plakaty i ulotki promujące, projekty materiałów drukowanych oraz inne elementy niezbędne przy organizacji ważnych spotkań.

Ogólny zakres prac grafików:

  • Projekty graficzne dla rozwiązań multimedialnych
  • Identyfikacja wizualna
  • Projektowanie drukowanych materiałów promocyjnych
  • Obsługa graficzna konferencji i spotkań biznesowych
  • Produkcja bannerów

Potrzebują Państwo pomocy w wykonaniu projektu, który nie pasuje do wyżej opisanych zakresów? Nie szkodzi, podejmiemy to wyzwanie! Wystarczy skontaktować się z nami!